שונא קונספירציות יחיה – סיפור לשבת

בני (שם בדוי) היה ישראלי מבטן ומלידה, פטריוט גדול שלא ראה את עצמו גר במקום שאינו במדינת ישראל (השלמה כמובן) , אלא אם הוא יצליח סוף סוף להוציא דרכון זר של מדינה כלשהי.

למרות זאת בני לא היה קרתני כלל וכלל. הוא היה איש העולם הגדול שתמיד התעניין בנעשה בעולם והיה בקיא מאוד בחוקים ובעולם הפוליטי של הרבה מדינות בעולם.
טוב, לא בדיוק תמיד ולא בדיוק בהרבה מדינות בעולם – אבל מאז תחילת מערכת הבחירות האחרונה בארה"ב (שהייתה ממש לא מזמן) הוא התעניין מאוד בפוליטיקה האמריקאית והיה בקיא מאוד בחוקי הבחירות של ארה"ב.

הוא ידע למשל בוודאות שטראמפ הוא הנשיא הטוב ביותר שמונה בארה"ב אי פעם ושמתחרהו העלוב ביידן הוא סנילי, פדופיל ובוגד. ממש לא היה ברור לו כיצד ה-FBI  מאפשר לביידן (או לכל אדם שאינו טראמפ) להתמודד בבחירות במקום לאסור אותו מיד.

כשהסקרים הראו שביידן מוביל הוא הסביר בביטחון מלא לכל מכריו ובלא מעט טוקבקים שהסקרים הם שקרים וכמו שהיה עם הזקנה השמאלנית הילרי, ברגע האמת טראמפ ינצח בפער גדול.
לקראת הבחירות הוא היה מודאג קצת בגלל ההוכחות הרבות לכך שהשמאלנים הפשיסטיים חברי ארגון האילומינטי עומדים לזייף את הבחירות. (הוא לא היה בטוח למעשה מה משמעות המושגים שמאלני, פשיסטי או אילומינטי – הוא רק ידע שאלה שמות נרדפים לאנשים רעים ומושחתים שלא מאמינים באלוהים – כלומר בטראמפ).

למרות החששות הוא היה בטוח שכוחות האור יגברו על החושך והצדק יגבר על הרשע. אבל ההצבעות האלה בדואר היו מדאיגות… הוא ידע בוודאות שבחירות בדואר הן מתכון ודאי לזיופים בבחירות ועשה ככל יכולתו להגן על טוהר הבחירות בפייסבוק ובטוקבקים בכל האתרים השמאלניים.

כשיום הבחירות הגיע הוא נחרד לגלות שבניגוד לכל חוק והיגיון ובניגוד ברור לחוקה האמריקאית, במספר גדול של מדינות מתעקשים לספור את כל פתקי ההצבעה ולא להפסיק את הספירה בחצות. הרי ידוע שרק קולות שנספרו עד חצות הם כשרים (ואלה שנספרים אחרי חצות דינם להפוך לדלעת).

כשרשתות הטלוויזיה הודיעו על נצחונו של ביידן הוא לא נבהל. הרי ידוע שהתשקורת היא שמאלנית ויש להמתין לסיום ספירת הקולות.
גם כשהסתיימה ספירת הקולות ועדיין לא הופרך השקר הגלוי על נצחונו של ביידן הוא לא התערער: הרי היה ידוע לכל אדם (כמעט) שבבחירות היו זיופים ענקיים – אלפי מתים הצביעו לביידן ואלפי פתקים של טראמפ הועלו על המוקד לעיני המצלמות.
הוא בטח בנשיא ובעורך הדין המוכשר שלו – ולא פחות בשופטים המוכשרים שמונו ע"י הנשיא המוכשר – כי הערעורים על תוצאת הבחירות יישאו פרי ובית המשפט (שאינו שמאלני ומושחת כמו בית המשפט בארץ) יהפוך את הקערה על פיה.

כשגם הערעורים נדחו כולם, הוא נזכר שעדיין לא מאוחר מדי: בשיטה האמריקאית הבוחרים לא בחרו בנשיא אלא באלקטורים. לאור השחיתות, הזיופים, האלצהיימר של ביידן והערביות הבולטת של אובאמה, יהיה קל מאוד ואפילו בלתי נמנע לשכנע את רוב האלקטורים לבחור בנשיא היחיד האמיתי.

אבל גם האלקטורים אכזבו (מסתבר שהם היו שמאלנים למרות הכל). לא נורא – כידוע לכל מומחה בחוקה האמריקאית, הסנאט והקונגרס צריכים לאשר (או לאשרר?) את  הבחירה של האלקטורים. גם אם חברי הקונגרס והסנאט הם במקרה אויבי האנושות המסרבים להכיר באמת ובצדק, מי שינהל את הישיבה הוא סגנו וזרת שמאלו של טראמפ שבוודאות יכריז בישיבה כי המנצח בבחירות הוא הבוס שלו (ושל כולנו).

בני חזה מבועת בהסתערות על הקפיטול. היה לו ברור כי המתפרעים הם שמאלנים תומכי ביידן שניסו למנוע מפנס להכריז על תוצאות האמת ובו בזמן להבאיש את ריחם של תומכי טראמפ האמיתיים. למרבה הצער המזימה שלהם הצליחה ובישיבה הוחלט לאשר (ולאשרר!) את בחירת האלקטורים השגויה.

הוא נחרד לקרוא באמצעי התשקורת כתבות על ההערכות להשבעת ביידן. כמובן שהוא מיהר לטקבק בכל מקום את האמת שכל מי (שאינו שמאלני) ידע – ביידן לא יושבע לנשיא. הוא לא ידע בדיוק את כל הפרטים, אבל היה ברור לו שלא ייתכן שביידן יהפוך לנשיא ואלוהים (ו/או טראמפ) יתערב ברגע האחרון.
לאט לאט הסתבר שמה שיקרה הוא שברק יכה את ביידן בזמן שיישא את נאום ההשבעה שלו, יוכרזו מיד בחירות חדשות ובהן טראמפ ינצח.

כשגם זה לא קרה, בני חווה משבר אמונה קצר. אך לאחר כמה דקות הוא הבין שגם למשה לקח להוציא מים מהסלע ארבעים שנה (או ארבעים יום וארבעים לילה) וזאת תורה למשה מסיני שזה רק עניין של זמן עד ששלטון האימים של ביידן יסתיים וטראמפ יחזור למקומו הראוי.

מוסר השכל: אמונה לא תמיד מסתמכת על עובדות.

שבת שלום!

והרשומה המומלצת היא – השרביט – השריטות שלי – בבלוג של קנקן

20 תגובות על ״שונא קונספירציות יחיה – סיפור לשבת״

  1. לא הפעלתי את השכל, רק חיברתי ביחד הרבה טוקבקים שראיתי בהרבה כתבות על הבחירות בארה"ב.
   מצטער שלא אהבת.

   סוף שבוע נעים 🙂

 1. לצערי זה ממש לא מצחיק. כל ה"בני"ים האלה לא נעלמים עכשיו שטראמפ עזב את הבית הלבן. וטוב יעשה ביידן אם לא ישכח את זה ויפעיל צוות חשיבה רציני שיעסוק בכיצד להתמודד איתם – לא רק להישמר מפניהם אלא בעיקר להקשיב להם, להבין מה באמת מציק להם ולנסות לתת מענה לפחות לחלקים הלגיטימיים של זה

 2. מוטי, אכן תופעה מפחידה. המצב הזה שקבוצות גדולות באוכלוסייה (פה, שם, בכלל) לא רוצה לראות עובדות נסמכת על שקרים. שאם מספרים אותם בנחישות ויותר מפעם אחת – הם הופכים לעובדות ושום דבר לא יזיז אותם משם. וכמו שכתבה empiarti, אני מקווה שבייאדן וממשלו ישכיל להבין את מהות הנהירה של ציבורים מסוימים אחרי טראמפ וייתן להם תחושה אמתית שיש להם ייצוג ויש להם מענה. אני חושבת שזה אחד מהאתגרים החשובים והכי גדולים שלו עכשיו (לצד כל המשברים והכאוס שטראמפ השאיר). וכל זה בלי להגיד דבר על מה שקורה אצלנו (ראה התגובה שם למעלה)….

  1. אכן תופעה מפחידה שהולכת ומתחזקת עם השנים ולא מצטמצמת רק לפוליטיקה (ראי מתנגדי החיסונים…) מקווה שנתגבר, חושש מאוד שלא.

   תודה וסוף שבוע נעים

  1. זה לא באמת פוליטיקה. זה יותר פייק ניוז, שכנוע עצמי ותיאוריות קונספירציה.

   תודה וסוף שבוע נעים גם לך

 3. בלי פוליטיקה, רק קונספירציה כפי שכתבת,
  איכשהו לא יכלתי שלא לעשות הקבלה (כמעט בכל משפט) משם, ארץ רחוקה, לכאן – הרי בתוך עמי אני שוכנת…

 4. לצערנו יש יותר מדי כמו בני בארה"ב ומפחיד יותר שגם אצלנו יש יותר מדי כאלה שמעוותים את העובדות. הלוואי שהיינו יכולים לעזור להם ולשלוח אותם ללה לה לנד שלהם ושייבלו שם בנעימים, בלעדנו.
  ותודה על השיתוף בקישור.

 5. באמת המציאות עולה על כל דימיון. עכשיו יש בחירות גם בארץ, ואני שומע תוכניות אקטואליה בשידור חוזר אחרי חצות, ברדיו 103 אף.אם.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: